Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

 Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Çok sayıda farklı DSLR fotoğraf makinesi nedeniyle, bütçenize uyan ve ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip modeli seçmek zor olabilir. Şüphesiz, DSLR fotoğraf makineleri yıllardır fotoğrafçılar arasında popüler bir seçim olmuştur. Mükemmel görüntü kalitesi ve zengin kamera özellikleri sayesinde DSLR'ler, birçok fotoğrafçının her gün güvendiği araçlar olduklarını kanıtladı. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel aracı bulmaya çalışıyorsanız, bugün mevcut olan en iyi DLSR'lerin listesi aşağıdadır.

Aynasız, açıkça dijital kameraların geleceği olsa da (nedenini görmek için, aynasız ve DSLR fotoğraf makineleri makalemizi okumanızı öneririz ), DSLR'ler kalıcıdır. Çoğu modern DSLR fotoğraf makinesi, üstün görüntü kalitesi, inanılmaz hızlı otomatik odaklama performansı, mükemmel ergonomi, sağlam gövde yapısı, manuel kontrol, uzun pil ömrü ve birçoğunun aynasız fotoğraf makinelerinde bulunan elektronik vizörlere tercih ettiği parlak optik vizör sunar.

DSLR fotoğraf makineleri için mevcut lenslerin listesi, hem kamera üreticileri hem de üçüncü taraf lens üreticileri tarafından oldukça geniştir - ultra geniş açıdan süper telefotoya kadar. Seçenekler gerçekten çok geniş ve DSLR fotoğraf makinelerinin piyasada ne kadar uzun süredir bulunduğu göz önüne alındığında, ucuz bir klasikten sofistike tasarım ve kaplamalara sahip modern bir lense kadar her şey satın alınabilir. Buna ek olarak, kamera üreticileri popüler DSLR hatlarını oldukça sık güncelliyorlar ve bu da onları piyasada popüler ve rekabetçi kılıyor.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Aynasız dünyada gerçekleşecek tüm yeniliklere rağmen, birçok fotoğrafçının fotoğrafçılık ihtiyaçları için DSLR'leri aynasızlara tercih etmeye devam edeceği söylenebilir. Birçokları için DSLR'ler, sadece işi bitiren, onları kullanmaya devam etmek için yeterli bir nedendir.

Bir başka harika haber de aynasız teknolojinin yerini almasıyla DSLR fotoğraf makinelerinin hiç olmadığı kadar ucuz olması. Piyasadaki çok sayıda seçenek, fiyatları tarihi düşük seviyelerinin altına itti, yepyeni giriş seviyesi DSLR'ler 400 doların altına düştü ve tam çerçeve kameralar 1500 dolardan daha az bir fiyata satıldı. İkinci el piyasasına bir göz atmak isterseniz, onları daha da ucuza alabilirsiniz. Aynısı DSLR lensler için de geçerlidir. Daha eski bir lensle yetinmek istiyorsanız, onu modern bir eşdeğerinin maliyetinin çok altında bir fiyata alabilirsiniz.

2021'deki En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri

  1. Nikon D850
  2. Nikon D500
  3. Nikon D7500
  4. Canon 7D Mark II
  5. Canon 6D Mark II
2021'de satın alınacak en iyi DSLR Fotoğraf Makineleri bir listesini, kişisel deneyimlerimize ve tercihlerimize göre sıralayarak bir araya getirmeye karar verdik. Liste öznel olsa da, tartışmaya katılmanızı ve ne düşündüğünüzü bize bildirmenizi umuyoruz. Lafı fazla uzatmadan, işte 2021 için en iyi 10 seçimimiz.

1. Nikon D850

Listemizde 1. sırada yer alan DSLR fotoğraf makinesi Nikon D850 ve bunun iyi bir nedeni var - bu, Nikon'un tartışmasız en rafine ve teknolojik olarak gelişmiş DSLR'sidir.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021Aşırı ayrıntı ve üstün dinamik aralığı yakalayabilen 45,7 MP tam çerçeve BSI CMOS sensörü sayesinde Nikon D850 manzara, mimari ve stüdyo fotoğrafçılığı ihtiyaçları için bir rüya kamerasıdır. Üst düzey bir otomatik odaklama sistemi, düşük ışıkta otomatik odaklama hassasiyeti, gelişmiş 181.000 piksel RGB metre, hızlı EXPEED 5 işlemci ve MB-D18 ile 9 fps'ye genişletilebilen saniyede 7 kare (fps) etkileyici sürekli çekim hızı ile birleştiğinde pil tutuşu ve inanılmaz pil ömrü ile D850 aynı zamanda aksiyonu fotoğraflamak için müthiş bir araçtır ve bu da onu spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için son derece arzu edilir kılmaktadır. Video tarafında, HDMI aracılığıyla 4:2:2 sıkıştırılmamış video çıkışı verebilen 4K tam çerçeve video kaydı, ağır çekim videonun yanı sıra 4K ve 8K zaman atlamalı çekim özellikleri, onu videografi ihtiyaçları için en iyi seçim haline getiriyor. Ve son olarak,

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

NIKON D850 + 24-120mm f/4G VR @ 50mm, ISO 64, 1 sn, f/8.0 ile çekilmiş

Ağustos 2017'de duyurulan Nikon D850 ile, fotoğraf makinesinin şimdiye kadar her yerde stokta olacağı düşünülebilirdi. Eh, kesinlikle durum böyle değil - herhangi bir yerde göründüğü anda, stok hemen yok olur. Bu kadar talep var ve Nikon, piyasaya yeterli sayıda ünite sağlayabilmek için yeterli D850 DSLR üretmekte zorlanıyor. Nikon daha önce de kamera yayınlarıyla başarılarından payını almış olsa da, D850 duyurulmasından bu yana en çok aranan Nikon kamera haline gelmiş gibi görünüyor.

2. Nikon D500

Şüphesiz, Nikon D500, Nikon'un tarihinde en çok beklenen kamera sürümlerinden biriydi. Profesyonel özelliklere ve profesyonel bir yapıya sahip hızlı bir APS-C fotoğraf makinesi isteyen çok sayıda spor ve vahşi yaşam fotoğrafçısı, şirket sonunda gerçekleştirip istedikleri her şeyi teslim edene kadar Nikon'u yalnız bırakmayacaklardı. Sonuç olarak, Nikon D500 birçok Nikon fotoğrafçısı arasında anında başarı kazandı.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021
En üst seviye Nikon D5'ten alınan inanılmaz hızlı otomatik odaklama sistemi, 10 fps'lik hızlı sürekli çekim hızı, 200 RAW görüntü sığdırabilen devasa bir tampon belleği, hızlı EXPEED 5 işlemcisi, hassas ölçüm sistemi ve mükemmel Düşük ışık performansı ile Nikon D500, APS-C DSLR fotoğraf makineleri arasında en iyi seçimimizdir.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

NIKON D500 + 300mm f/4 @ 420mm, ISO 800, 1/125, f/8.0 ile çekilmiş

Mükemmel Nikon ergonomisi, güzel bir yüksek çözünürlüklü LCD, 4K video çekimi ve tek bir şarjla 1200'den fazla çekim yapmaya olanak tanıyan güçlü bir pil ekleyin ve Nikon D500'ün çekim için neden piyasadaki diğer APS-C fotoğraf makinelerini geride bıraktığını görebilirsiniz. her türlü eylem. 1900 $ MSRP fiyat etiketi ile biraz pahalı, ancak en iyi performans gösteren bir aksiyon kamerası almak için ödediğiniz şey bu.

3. Nikon D7500

Nikon D500'ün fiyatı bütçeniz için çok yüksekse, küçük kardeşi Nikon D7500'e yakından bakmak isteyebilirsiniz. 750$'lık fiyat farkıyla Nikon D7500, aynı çözünürlük sensörünü ve aynı EXPEED 5 işlemciyi sunuyor, bu nedenle çok benzer görüntü kalitesi görmeyi bekleyebilirsiniz. Ve kesinlikle orada sunar.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Nikon D7500, 8 fps ile sınırlıyken (D500'de 10 fps'ye kıyasla), 50 RAW görüntüden oluşan nispeten küçük bir arabelleğe, tek bir SD bellek kartı yuvasına, daha eski 51 noktalı otomatik odaklama sistemine ve daha düşük bir genel yapıya sahiptir. özellikler ihtiyaçlarınız için özellikle önemli değil, D7500'ü alıp bunun yerine yüksek kaliteli bir lens satın alarak farkı ortaya koymanız daha iyi olabilir.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

NIKON D7500 + 300mm f/4 @ 300mm, ISO 720, 1/800, f/4.0 ile Spencer Cox tarafından çekildi.

4. Canon 7D Mark II

Son fakat en az değil, Canon 7D Mark II. Canon'un aksiyon fotoğrafçılığı kamerasını güncellemesinden bu yana bir süre geçmesine rağmen, 10 fps'lik hızlı sürekli çekimi, mükemmel 65 noktalı tüm çapraz tip AF sistemi sayesinde hala Canon atıcıları için en iyi aksiyon fotoğrafçılığı kamerası olmaya devam ediyor. mükemmel yüksek ISO performansı ve mükemmel ergonomi.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021Canon, kamerayı rekabetçi kılmak için 4K video kayıt özellikleri, 31'den fazla RAW görüntü alabilen daha büyük bir tampon, daha hızlı medya türü, eklemli yüksek çözünürlüklü LCD dokunmatik ekran ve üstün pil ömrü gibi daha yeni teknolojilerle güncellerse harika olurdu. Nikon D500 ile. Canon 7D Mark II'nin piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse dört yıl geçti, bu nedenle Canon'un bu popüler fotoğraf makinesinin bir sonraki modelini sunma zamanı geldi.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Canon EOS 7D Mark II + EF400mm f/5.6L USM @ 400mm, ISO 1250, 1/1000, f/8.0 ile çekilmiş

5. Canon 6D Mark II

Canon 6D Mark II piyasaya sürüldüğünde, birçok çevrimiçi eleştirmen onu Canon'un tarihindeki en kötü kamera sürümlerinden biri olarak nitelendirdi. 4K video çekimi ve geliştirilmiş dinamik aralık gibi fotoğrafçıların ve kameramanların görmeyi beklediği pek çok modern özelliği sunmuyor ve piyasadaki rakipleriyle rekabet edebilecek gibi görünmüyordu. Ancak, kameralarını yükseltmek isteyen birçok Canon 6D atıcı için Canon 6D Mark II, daha fazla çözünürlük (26,2 MP'ye karşı 20,2 MP), daha hızlı kesintisiz çekim (6,5 fps'ye 4,5 fps) sayesinde oldukça istenen bir seçimdi. çok daha yetenekli otomatik odaklama sistemi (tek çapraz tip sensörlü 11 noktalı AF ile 45 noktalı all-cross tipi AF), tam eklemli dokunmatik LCD, dahili GPS/WiFi/Bluetooth ve en önemlisi,

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021Aslında Canon 6D Mark II'deki Dual Pixel AF o kadar iyi çıktı ki kamerayı YouTube'daki birçok vlogger'ın favorisi haline getirdi. 1600$ fiyat etiketi ile Canon 6D Mark II, birçok Canon fotoğrafçısı ve kameramanı için en iyi değeri sunuyor, bu yüzden onu piyasadaki en iyi DSLR fotoğraf makineleri listemize 6. sıraya koymaya karar verdik.

Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021

Canon EOS 6D + 50mm @ 50mm, ISO 100, 1/800, f/1.6 ile çekilmiş

Aşağıdaki yorumlar bölümünde listemiz hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

YORUMLAR

Ad

Canon,5,Çekim Teknikleri,10,Drone fotoğrafçılığı,2,Fotoğrafçılık Eğitimleri,13,İnceleme,16,Mobil Fotoğrafçılık,9,Nasıl Yapılır,4,Nikon,9,Panasonic,1,Satın Alma Rehberi,4,Yeni Yayın,81,
ltr
item
Fotoğrafçım: Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021
Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021
Satın Alabileceğiniz En İyi DSLR Fotoğraf Makineleri 2021
https://lh3.googleusercontent.com/-ZOsqRUDThZI/YPF8BVljk0I/AAAAAAAAKKw/e123QxS1Y1s0mCcYnfEYeMrlbvUcnigzwCLcBGAsYHQ/w640-h426/Best-DSLR-Cameras-650x433.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-ZOsqRUDThZI/YPF8BVljk0I/AAAAAAAAKKw/e123QxS1Y1s0mCcYnfEYeMrlbvUcnigzwCLcBGAsYHQ/s72-w640-c-h426/Best-DSLR-Cameras-650x433.jpg
Fotoğrafçım
https://www.fotografcim.net/2021/07/satn-alabileceginiz-en-iyi-dslr.html
https://www.fotografcim.net/
https://www.fotografcim.net/
https://www.fotografcim.net/2021/07/satn-alabileceginiz-en-iyi-dslr.html
true
7972610444509560704
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy